Mikołajki 2022

Utworzono dnia 08.12.2022

Wszyscy niecierpliwie oczekujemy Świat Bożego Narodzenia. W klasach i na korytarzach naszej szkoły pojawiły się choinki i dekoracje świąteczne.

6 grudnia uczniowie przyszli do szkoły w  czapkach mikołajkowych oraz strojach koloru czerwonego. SU z tej okazji zorganizował akcję „ Czapka Mikołaja zwalnia z pytania”. Każdy kto założył w tym dniu czerwoną czapkę Mikołaja był zwolniony z odpowiedzi ustnej. Akcja cieszyła się dużą popularnością.

Już od samego rana wszystkie dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonka Świętego Mikołaja. Wreszcie przybył z  wielkim workiem prezentów. Dla każdego miał miłe słowo i przeróżne słodkości. Dzieci szczęśliwe i z uśmiechem na twarzy odpowiadały na pytania Mikołaja, śpiewały piosenki i serdecznie zapraszały go za rok. Wizyta św. Mikołaja  przyniosła uczniom wielką radość.

Ten miły mikołajkowy nastrój utrzymywał się jeszcze długo, bowiem uczniowie klas IV-VIII wyjechali 7 grudnia  do kina na film „Świąteczny cud”.

Dzieci i młodzież naszej szkoły serdecznie dziękują Mikołajowi za odwiedziny i otrzymane prezenty.

Do zobaczenia za rok!!!

Mikołajki 2022