JASEŁKA

Utworzono dnia 02.01.2024

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, tradycją naszego Zespołu Szkół jest przygotowanie i wystawienie w okresie przedświątecznym Jasełek. Przedstawienie jasełkowe noszące tytuł „A NADZIEJA ZNÓW WSTĄPI W NAS” odbyło się w czwartek 21 grudnia 2023 r.

W specjalnie przygotowanych strojach oraz w przepięknej betlejemskiej scenografii po raz kolejny mogliśmy przeżyć historię Marii, Józefa i Małego Jezusa. Na nowo kontemplować wydarzenia, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu. Scenki z życia Nowonarodzonego Dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów przeplatane były pięknymi kolędami, które wprowadziły nas w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Na przedstawieniu gościł Wójt Gminy Osiek Jasielski Pan Andrzej Stachurski. W swoim wystąpieniu serdecznie podziękował za zaproszenie, pogratulował uczniom pięknego występu i złożył wszystkim życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Jasełka 2024

Utworzono dnia 30.01.2024, 15:30