JASEŁKA

Utworzono dnia 28.12.2022

JASEŁKA

„ Jezus się narodził, leży dzisiaj w żłobie

Swoją wielką miłość chce zostawić Tobie…”

Święta Bożego Narodzenia przybliżają nam wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwane jasełkami.

Radość narodzin Jezusa Chrystusa przeżywaliśmy w środę 21 grudnia, za przyczyną uczniów naszej szkoły, którzy wcielili się w postacie biblijne wystawiając to wyjątkowe przedstawienie. Dzieci zaprezentowały swoje talenty recytatorskie wokalne i taneczne.

Uroczyste spotkanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście m.in. wójt gminy Osiek Jasielski p. Andrzej Stachurski. Niezmiernie miło było nam gościć również rodziców naszych uczniów.

Przedstawienie jasełkowe było dla nas wszystkich lekcją wzajemnej miłości, zadumy i refleksji nad piękną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.

Społeczność szkolna dziękuje wszystkim obecnym za przybycie na jasełka oraz za pracę włożoną w ich przygotowanie.

Jasełka 2022

Utworzono dnia 15.01.2023, 18:26