Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski

Utworzono dnia 06.03.2024

Dnia 01.03.2024 r. w Zespole Szkół Integracyjnych w Samoklęskach odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski. Turniej przeprowadzono wśród uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Osiek Jasielski.  W turnieju wzięło udział 6 drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe: z Osieka Jasielskiego, Samoklęsk, Zawadki Osieckiej. Każda szkoła wystawiła dwie drużyny, rywalizacja odbywała się w dwóch grupach, a następnie półfinały i finał. Mecze były pełne walki i zaangażowania zawodników. Turniej pozwolił młodzieży aktywnie spędzić czas, dał możliwość wspólnej zabawy i współzawodnictwa w tak popularnej i lubianej grze jak piłka nożna.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczył Wójt Gminy Osiek Jasielski Pan Andrzej Stachurski.

Wyniki rywalizacji:

I Drużyna Szkoły Podstawowej w Samoklęskach