Utworzono dnia 15.11.2023

W dniu 7 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu uczniowie wszystkich klas przebrali się za dowolną postać z wybranej przez siebie bajki. Bohaterowie różnych bajek pojawili się już od  samego rana – spotkać je można było na zajęciach lekcyjnych, korytarzach, w bibliotece, w stołówce oraz świetlicy. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością w przygotowaniu kostiumów. Wśród nich można było podziwiać: Czerwonego Kapturka, Harrego Pottera, Pipi Lansztrung, Smoka Wawelskiego, Spidermena, Boba Budowniczego, Batmana, Myszkę Miki, Barbi i wiele innych bajkowych postaci. Przebrane w bajkowe stroje uczennice z klasy ósmej w tym dniu umiliły dzień przedszkolakom czytając im bajki. To był naprawdę udany bajkowy dzień w szkole.

Utworzono dnia 15.11.2023, 05:17