Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Integracyjnych w Samoklęskach

Dzień Babci i Dziadka

Utworzono dnia 26.01.2024

,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,

życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

               Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

          23 stycznia odbyła się w naszej placówce wspaniała uroczystość. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z przedszkola i klas I-III  przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na  który złożyły się bardzo wzruszające wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat", a następnie obdarowano dziadków upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

                Dyrekcja, nauczyciele przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Dzień Babci i Dziadka 2024

Utworzono dnia 30.01.2024, 16:09

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 118

W poprzednim tygodniu: 172

W tym miesiącu: 433

W poprzednim miesiącu: 938

Wszystkich: 41073

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

DBI