DRODZY RODZICE !

Utworzono dnia 18.03.2020

Przed mami kolejny krok mający na celu wprowadzanie w życie zdalnej nauki w związku z  zawieszeniem zajęć w szkole. Obecnie do zdalnej pracy z uczniem wykorzystujemy naszą stronę internetową. Bardzo proszę o pomoc w zmotywowaniu swoich dzieci do systematycznej i samodzielnej pracy w domu. Nauczyciele na bieżąco zamieszczają kolejne partie materiału do opracowania i utrwalenia. Proszę egzekwować od swoich dzieci wypełnianie tych obowiązków na miarę ich możliwości.

W przypadku trudności w korzystaniu z proponowanych przez nauczycieli platform edukacyjnych proszę o zgłaszanie takich przypadków na adres mailowy szkoły: spsamokleski@poczta.onet.pl.

Serdecznie dziękuję za przekazanie adresów poczt elektronicznych. Obecnie nauczyciele - wychowawcy przesyłają Państwu - na wskazane adresy - informacje dotyczące realizacji nowego przedsięwzięcia jakim jest zdalna nauka w naszej szkole.

Proszę o bieżące przeglądanie poczt elektronicznych oraz czytanie informacji na stronie internetowej szkoły.

Z góry dziękuję za zrozumienie i współpracę. Tylko wspólne działania mogą przynieść pożądane efekty.

Życzę wszystkim rodzicom oraz uczniom dużo zdrowia.

Dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych w Samoklęskach.

Uliasz Bogusław