Bezpieczeństwo dzieci w gospodarstwach rolnych – finał konkursu powiatowego z udziałem naszej uczennicy Amelii Bilskiej

Utworzono dnia 20.11.2023

Z inicjatywy Placówki Terenowej w Jaśle Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbył konkurs wiedzy na temat „Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Gospodarstwie Rolnym”, skierowany do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych z gmin wiejskich powiatu jasielskiego.

W konkursie wzięło udział ponad czterystu uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych ze wszystkich gmin wiejskich powiatu jasielskiego, tj. Brzysk, Dębowca, Jasła, Kołaczyc, Krempnej, Osieka Jasielskiego, Nowego Żmigrodu, Skołyszyna i Tarnowca.

Do etapu finałowego, który odbył się w dniu 17 listopada 2023 r. w sali gimnastycznej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, zakwalifikowało się ostatecznie 25 uczniów. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VI Amelia Bilska - zwyciężczyni eliminacji szkolnych.

Do rąk wszystkich uczestników trafiły atrakcyjne nagrody rzeczowe, zakupione ze środków przekazanych przez poszczególne jednostki samorządu terytorialnego oraz sponsorów.

Gratulujemy Amelii i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs KRUS

Utworzono dnia 20.11.2023, 18:01