1 czerwca to święto wszystkich dzieci !!!!

Utworzono dnia 02.06.2023

1 czerwca to święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień również upłynął nam w wyjątkowej atmosferze. Kolejny raz uczniowie naszej szkoły spędzili ten dzień na świeżym powietrzu  w  Kompleksie Sportowo- Rekreacyjnym w Osieku Jasielskim.

Gminny Dzień Dziecka został zorganizowany przez Wójta Gminy Osiek Jasielski we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Biblioteką Publiczną oraz KGW w Osieku Jasielskim. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 10.00. Wójt Gminy Osiek Jasielski Pan Andrzej Stachurski, przywitał zgromadzonych gości, przekazując specjalne życzenia dla wszystkich obchodzących swoje święto dzieci.

Podczas imprezy nie zabrakło różnorodnych atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy sportowe, zabawy z chustą  animacyjną itp. Wielką frajdę, zwłaszcza tym najmłodszym, sprawiły rysunki na twarzach. Humory jeszcze bardziej poprawiła degustacja proziaków i pieczonych kiełbasek przygotowanych przez KGW. Ochłody w tym słonecznym dniu dodały lody zakupione przez Radę Rodziców Szkoły i fontanna wody przygotowana przez strażaków.

Rozstrzygnięto Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Klub Sportowy Zamczysko Mrukowa pt. „ Dzień Dziecka na sportowo”. Pierwsze miejsce w kategorii klas IV-VIII zajęła Julia Okarmus, a miejsce III Patrycja Zoła z klasy VI.

Dziewczynki serdeczne gratulujemy!!!!

Nad całością imprezy czuwał znany i lubiany DJ Lukas.

Tak miło spędzony dzień na pewno na długo zostanie w naszej pamięci, a wspomnień z pewnością dostarczy załączona galeria…

Utworzono dnia 05.06.2023, 11:29