TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Utworzono dnia 02.10.2016

W ramach realizacji programu WAKACYJNE ZAJĘCIA NA WESOŁO odbył się Turniej Piłki Nożnej. Areną zmagań była sala gimnastyczna Zespołu Szkół Integracyjnych w Samokęskach. Na starcie turnieju stanęły trzy drużyny reprezentujące klasy IV, V, VI. Drużyny wystąpiły w składach mieszanych (chłopcy oraz dziewczęta). Mecze były pełne walki i zaangażowania zawodników. Turniej pozwolił młodzieży aktywnie spędzić czas wolny, dał możliwość wspólnej zabawy i współzawodnictwa w tak popularnej i lubianej grze jak piłka nożna. Pierwsze miejsce zajęła klasa VI a na kolejnych uplasowały się klasy V i IV.

Dyrekcja Zespołu Szkół Integracyjnych w Samokęskach serdecznie dziękuje Stowarzyszeniu Kobiet Aktywnych AKACJA z Osieka Jasielskiego za wsparcie finansowe, jakie zostało nam przyznane na realizację tego projektu. Dzięki tym środkom finansowym uczniowie mogli bezpłatnie uczestniczyć we wszystkich proponowanych formach aktywności ruchowej – niektórzy uczniowie pierwszy raz mieli okazję uczestniczyć w zajęciach na basenie.

Dziękujemy.

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.