KRUS

Utworzono dnia 10.02.2020

22 listopada 2019 r. w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela KRUS w Jaśle  p. Krzysztofa Bartusiaka, który przeprowadził z uczniami klas VII i VIII pogadankę na temat zagrożeń, jakie mogą napotkać dzieci podczas pracy w gospodarstwie rolnym. Uczniowie obejrzeli też przygotowany dla nich film, przedstawiający rożne sytuacje niebezpieczne dla dzieci mieszkających na wsi.

Na zakończenie spotkania zostały przeprowadzone eliminacje szkolne do konkursu organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Placówka Terenowa w Jaśle pt.  „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy w Gospodarstwie Rolnym” konkurs testowy dla uczniów
VII i VIII klas szkół podstawowych z terenu powiatu jasielskiego.

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich; poszerzenie wiedzy dzieci na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym.

Uczestnicy eliminacji wykazali się dużą wiedzą. Zwyciężył uczeń klasy VIII Kamil Baciak, który będzie reprezentował naszą Szkołę  w etapie międzyszkolnym.

Życzymy mu powodzenia.

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.