Pasowanie na Ucznia

Utworzono dnia 21.10.2020

We wtorek, 20 października 2020 roku odbyła się bardzo ważna uroczystość  – Pasowanie na Ucznia. Dzieci klasy pierwszej przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego pod okiem swojej wychowawczyni. Uczyły się dzielnie wierszy, piosenek i wytrwale ćwiczyły podczas prób. Tego dnia panowała świąteczna atmosfera.

Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny. Wzorowo zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar Szkoły oraz Pasowanie na Uczniów,

W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Samoklęskach. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz pamiątkowych książek.

Pasowanie 2020

Utworzono dnia 21.10.2020, 21:12

Wszystkich: 42026

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.